در حال بارگزاری، لطفا منتظر بمانید ....
جستجو

اتاق خواب

همان گونه که از نام اتاق خواب مشخص است، فضایی است که جهت خواب و استراحت تعبیه شده است اما متاسفانه در برخی منازل بی شباهت به انباری نیست !

نکاتی که می بایست جهت دکوراسیون اتاق خواب به آن ها توجه کنیم، دور بودن آن از فضاهای پر سر و صدا و در عوض نزدیک بودن آن به حمام می باشد.

اگر پنجره آن به سمت حیاط باز شود و یا اصطلاحا نورگیر مناسبی داشته باشد، باعث وارد شدن انرژی مثبت در محیط خانه شده و بسیار مناسب تر است.

می بایست وسایل درون اتاق خواب اعم از سرویس خواب با سایز اتاق هم خوانی داشته و فیکس شود که ترجیحا توجه به رنگ بندی و ست بودن رنگ پرده و کف پوش و روتختی امری مهم می باشد.

توجه به یک سری نکات حتی کوچک مانند استفاده از آباژور، عکس های خاطره انگیر کنار تخت خواب و یا گلدان های کوچک یا شمع های تزئینی، استفاده از گل های طبیعی مثل بامبو در اطراف اتاق یا کوسن هایی با رنگ های شاد در اطراف تخت خواب می تواند فضایی رمانتیک تر و زیبا و شاداب تر را برای شما جلوه داده که آرامش بیشتری در آن داشته باشید.

متاسفانه جای اتاق خواب با رختکن اشتباه شده، اما در حقیقت می بایست از اتاق پذیرایی نیز مرتب تر باشد؛ پس از آویزان کردن لباس به در و دیوار آن جدا بپرهیزید!

کلیه لباس ها بهتر است درون کمد جای داده شود.

می بایست از رنگ های تند بپرهیزید و در عوض از رنگ های شاد و ملایم برای آرامش بیشتر در طراحی دکوراسیون استفاده کنید.

اگر قسمتی از اتاق خواب را به قاب عکس های خانوادگی و خاطره انگیز اختصاص دهیم، باعث آوردن لبخند بر روی لب ها در بعضی از زمان ها می شود؛ می توان از پوستر های رنگی و یا نقاشی هایی نیز استفاده کرد که رنگ های جالبی داشته و اتاق را به فضایی قشنگ تر مطابق با سلیقه شما تبدیل کند.

_ منبع

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی:

برای اشتراک گذاری از طریق بالا یا لینک زیر اقدام نمایید

قضاوت کردن در رابطه با سرویس خواب

۱۳۹۴/۱۲/۱۸

ادامه مقایسه MDF و ملامینه

۱۳۹۴/۱۲/۱۷

نکاتی در رابطه با خرید سرویس خواب

۱۳۹۴/۱۲/۱۶

چرا اتاق خواب؟

۱۳۹۴/۱۲/۱۲

توصیه هایی از فنگ شویی

۱۳۹۴/۱۲/۱۰

نکاتی در رابطه با نحوه خوابیدن

۱۳۹۴/۱۲/۰۹

اتاق خواب

۱۳۹۴/۱۲/۰۸

پیامدهای جدا کردن اتاق خواب کودک از والدین

۱۳۹۴/۱۲/۰۵

جدا کردن اتاق خواب کودکانی که بالای پنج سال دارند

۱۳۹۴/۱۲/۰۴

از چه سنی باید اتاق خواب کودک را جدا کنیم؟

۱۳۹۴/۱۲/۰۳