در حال بارگزاری، لطفا منتظر بمانید ....
جستجو

توصیه هایی از فنگ شویی

اتاق خواب

یکی از مهم ترین عضو اتاق خواب سرویس خواب و در اصل تخت خواب می باشد.

ما تقریبا یک سوم از عمر خود را به خوابیدن می پرازیم و از این رو می بایست به دکوراسیون آن نیز توجه زیادی داشته باشیم. قوانین و اصل ها در فنگ شویی طوری طرح شده اند که باعث کاسته شدن فشارهای عصبی و عوامل ناراحت کننده شده و احساس سلامتی و شادابی را زنده می کند

فنگ شویی بیشتر بر روی محل قرار گیری سرویس خواب تاکید دارد، چرا که در طبیعت تاکید ویژه ای به اتاق خواب شده و در اصل با تمام کارهای روزمره ما متفاوت است.

یک سری توصیه از فنگ شویی:

در فنگ شویی اصول و اساس زیادی در رابطه با نحوه چیدمان اتاق خواب وجود دارد.

به عنوان مثال همانطور که در مطالب گذشته یاد شد، اتاق خواب باید تنها یک در ورودی داشته باشد که نباید پشت تخت خواب به در باشد، چرا که اگر شخصی که وارد اتاق خواب می شود را نبینید، همیشه حسی ناخوشایند دارید و یا اینکه اگر در اتاق خواب حمام وجود دارد، نباید پا به سمت در حمام باشد، چرا که کلیه انرژی جسمانی شما جذب آن محیط می شود.

توصیه می شود در صورت داشتن اتاق خوابی بزرگ، زمانی که می خواهید در سرویس خوابتان از کمد استفاده کنید، آن را به صورت اریب در گوشه های اتاق خواب قرار دهید که تعادل اتاق خواب حفظ شود.

تخت خواب:

در صورت قرار دادن تخت خواب در اتاق خواب باید حتما به یک سری نکات کوچک توجه فرمایید.

برای مثال چنانچه در اتاق خواب از تخت دو نفره استفاده می شود، می بایست از دو سمت آن امکان دسترسی وجود داشته باشد.همانطور که گفته شد می بایست از هر دیوار به مقدار حداقل ۶۰ سانتی متر فاصله داشته باشد.

تاکید بسیار زیاد فنگ شویی به چیدن مبلمان در اتاق خواب به صورت منحنی و گرد و استفاده از کوسن هایی با رنگ های شاد و جذاب برای راحتی و زیبایی بیشتر اتاق خواب است.

فنگ شویی اشاره کرده است که می بایست از گل و گیاه تازه در اتاق خواب استفاده شود، همینطور تاکید داشته که گیاهان خشک شده باعث بروز بیماری در اتاق خواب می شود.

در آخر یک نکته را مدنظر داشته باشید که از نظر فنگ شویی تمامی موارد فوق در رابطه با اتاق خواب و سرویس خواب و تخت خواب می بایست در کنار هم رعایت شود و نقض هر کدام ممکن است خوابی راحت و آسوده را از شما سلب کند.

_ منبع

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی:

برای اشتراک گذاری از طریق بالا یا لینک زیر اقدام نمایید

قضاوت کردن در رابطه با سرویس خواب

۱۳۹۴/۱۲/۱۸

ادامه مقایسه MDF و ملامینه

۱۳۹۴/۱۲/۱۷

نکاتی در رابطه با خرید سرویس خواب

۱۳۹۴/۱۲/۱۶

چرا اتاق خواب؟

۱۳۹۴/۱۲/۱۲

توصیه هایی از فنگ شویی

۱۳۹۴/۱۲/۱۰

نکاتی در رابطه با نحوه خوابیدن

۱۳۹۴/۱۲/۰۹

اتاق خواب

۱۳۹۴/۱۲/۰۸

پیامدهای جدا کردن اتاق خواب کودک از والدین

۱۳۹۴/۱۲/۰۵

جدا کردن اتاق خواب کودکانی که بالای پنج سال دارند

۱۳۹۴/۱۲/۰۴

از چه سنی باید اتاق خواب کودک را جدا کنیم؟

۱۳۹۴/۱۲/۰۳