در حال بارگزاری، لطفا منتظر بمانید ....
جستجو

نکاتی در رابطه با خرید سرویس خواب

در زمان خرید سرویس خواب سوالاتی ممکن است پیش بیاید که شاید خریدار را گیج و سر در گم کند که ما در اینجا سعی در راهنمایی کردن داشته و مشاوره ای را به شما خواهیم داد.

از جمله سوالات متداولی که ممکن است خریدار را گیج کند جنس سرویس خواب و چرا برخی ارزان تر و برخی اینقدر گران هستند و اساسا به جنس آن بیشتر توجه کنیم یا زیبایی می باشد.

برخی معمولا از واژه های تخصصی در صنعت چوب استفاده می کنند که شاید ما به درستی تخصصی نداشته باشیم، اما در اینجا با کمک به شما و استفاده از زبان ساده و روان سعی در راهنمایی شما داشته تا بتوانید با توجه به هزینه ای که قصد دارید برای سرویس خواب انجام دهید، بهترین کیفیت و جنس را انتخاب کنید.

مواد و جنس استفاده شده:

یکی از مهم ترین عوامل در خرید سرویس خواب جنس آن می باشد.

عموما سرویس خواب ها از چهار ماده چوب، ورق MDF، فلز و ورق ملامینه ساخته می شوند که سرویس های چوبی از همه گرانتر، سپس MDF و در آخر ملامینه قرار گرفته که البته فلز از همه ارزانتر است.

حال می خواهیم دلیل تفاوت قیمت این ها را به زبان ساده تر بیان کینم:

سرویس های فلزی که در پایین ترین دسته بندی قرار دارند، از آهن ساخته شده اند که عموما دارای ظرافت نبوده و فقط در شرایط حساس از نظر بودجه پیشنهاد می شود.

با توجه به دسته بندی بالا متوجه شدیم که MDF و ملامینه هر دو ورق هستند که در مصنوعات چوبی یک روکش دارند و همچنین یک مغز.

ملامینه ورقی است که بر روی خرده های چوب که با مواد چسبی مخصوصی به هم چسبانده شده باشند کشیده شده و در واقع پرس می شود، که به دو منظور زیبایی و مقاومت بیشتر دست یابد. در واقع مغزی ورق ملامینه همانند نئوپان می باشد که تفاوت آن ها در کیفیت بالاتر ملامینه است.

ورق های MDF از ورق ملامینه مرغوب تر می باشد، از نظر مغزی فشرده تر بوده ولی همانند ملامیه یک ورق بر روی آن کشیده می شود که MDF نام دارد.

برای مقایسه می توان مواردی را متذکر شد که انتخاب را برای شما راحت تر کند:

ملامینه از نظر قیمت، پایین تر از MDF بوده اما MDF مرغوب تر است؛ بدین صورت که چنانچه ورق ملامینه در مقابل رطوبت قرار بگیرد، باد می کند، اما MDF اینطور نبوده و یکی از دلایلی که در آشپزخانه و مکان های مرطوب از MDF استفاده می شود، همین است.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی:

برای اشتراک گذاری از طریق بالا یا لینک زیر اقدام نمایید

قضاوت کردن در رابطه با سرویس خواب

۱۳۹۴/۱۲/۱۸

ادامه مقایسه MDF و ملامینه

۱۳۹۴/۱۲/۱۷

نکاتی در رابطه با خرید سرویس خواب

۱۳۹۴/۱۲/۱۶

چرا اتاق خواب؟

۱۳۹۴/۱۲/۱۲

توصیه هایی از فنگ شویی

۱۳۹۴/۱۲/۱۰

نکاتی در رابطه با نحوه خوابیدن

۱۳۹۴/۱۲/۰۹

اتاق خواب

۱۳۹۴/۱۲/۰۸

پیامدهای جدا کردن اتاق خواب کودک از والدین

۱۳۹۴/۱۲/۰۵

جدا کردن اتاق خواب کودکانی که بالای پنج سال دارند

۱۳۹۴/۱۲/۰۴

از چه سنی باید اتاق خواب کودک را جدا کنیم؟

۱۳۹۴/۱۲/۰۳